Ideálny rodinný výlet v Tatrách, na ktorý len tak nezabudnete.

U nás si príde na svoje každy rodinný príslušník na svoje. Máme tu aktivity pre tie najmenšie detičky od 3 rokov až po tých najstarších odvážlivcov. Celá rodina je v parklu vítaná, či už je to v plnej zostave alebo strategicky ostane Mamča robiť tie nezabudnuteľné fotky. Alebo či už má Tato chuť na pivo po náročnej túre a spolu s ním bude mať svoje Veveričky pod drobnohľadom z reštauracie Stará pošta. Nuž a keď zvolá káva na poradu všetkých starších, naši inštruktori plní energie sú plne k dispozícii. Tešime sa na Vás. 

Rande na ktoré nikdy nezabudnute!

Kam vziať svoju milovanú polovičku? Čo vymyslieť za výlet? Kde sa ísť pozrieť? Čo ochutnať? Čo robiť? Ako toho druhého prekvapiť ? 
Musi to byť jedinečne, originálne, zábavné, nové....Jednoduché to zrealizovať veru nie je. 
Nebudem Vás už viac trápiť vymýšľaním a odpovedaním na otázky. Pretože pre Vás máme  aktivitu, prekvapenie a zážitok pripravený na jednom mieste. A to na čarovnom Štrbskom plese. Prídte sa do Tatrier pokochať ich krásou, ochutnať jej tradičné špeciality no predovšetkým si ich prídte netradične navždy zapamatať so zážitkom na našom Veveričom lanovom parku.